O firmie

Kiedy w roku 2012 szukaliśmy mieszkania do wynajęcia i napotykaliśmy się na związane z tym wyzwania, postanowiliśmy założyć firmę, która wszystko uprości i w pełni zaspokoi oczekiwania przyszłych Klientów, i tak w styczniu 2013 roku powstała firma WPD NIERUCHOMOŚCI.

WPD, czyli „ Wyciągamy Pomocną Dłoń” - pomożemy Tobie – zaufaj nam!

Logo firmy (uścisk dłoni) symbolizuje zarówno udaną transakcję jak i zadowolenie z obsługi

Wystarczy, aby zlecić nam zadanie, a my wywiążemy się z niego wzorowo.

Prowadzimy kompleksową obsługę transakcji sprzedaży, kupna, najmu i wynajmu nieruchomości oraz kupna i sprzedaży gruntów.

Obsługujemy Klientów polskojęzycznych jak i angielskojęzycznych, również rozmawiamy po rosyjsku.

Misją WPD Nieruchomości jest ciągłe zaspokajanie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Zespół WPD tworzą dynamiczne osoby, których indywidualne podejście do każdego klienta pozwala na skuteczne i szybkie zrealizowanie zlecenia na najwyższym poziomie. Czynności zawodowe wykonujemy w sposób zgodny z obowiązującym prawem, Kodeksem Etyki oraz standardami zawodowymi pośredników w obrocie nieruchomościami.

W 2023 roku nasza firma rozszerzyła zakres swoich usług o www.wpdwnetrza.pl. W WPD Wnętrza nasza wizja opiera się na potencjale ludzi, których łączy wspólna pasja do tworzenia wysokiej klasy wnętrz oraz jej realizacji w rzeczywistości. Wykańczamy pod klucz mieszkania w stanie deweloperskim jak i te do remontu.

Dbamy o wszystko, od zakupu produktu, projektu i instalacji, zarządzania projektami, logistyki, po wykończenie mieszkania oraz sprzątanie tak aby było gotowe do wprowadzenia się. Wszystkie te powiązane aspekty są realizowane u nas. WPD Wnętrza wywodzi się z firmy WPD Nieruchomości www.wpdnieruchomosci.pl, która od 2013 roku działa w sektorze nieruchomości a od 2015 roku również realizuje wykończenia wnętrz. Posiadamy fachową wiedzę i ekipy, które pozwalają nam na rzetelną realizację projektów od początku do końca.

Przemysław Śledzikowski

Doradca ds. Nieruchomości

50 Ofert Napisz wiadomość

Formularz kontaktowy

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
15 3
Niepoprawny wynik