Wykończenia wnętrz

W WPD Wnętrza nasza wizja opiera się na potencjale ludzi, których łączy wspólna pasja do tworzenia wysokiej klasy wnętrz oraz jej realizacji w rzeczywistości. Wykańczamy pod klucz mieszkania w stanie deweloperskim jak i te do remontu.

Dbamy o wszystko, od zakupu produktu, projektu i instalacji, zarządzania projektami, logistyki, po wykończenie mieszkania oraz sprzątanie tak aby było gotowe do wprowadzenia się. Wszystkie te powiązane aspekty są realizowane u nas. WPD Wnętrza wywodzi się z firmy WPD Nieruchomości www.wpdnieruchomosci.pl, która od 2013 roku działa w sektorze nieruchomości a od 2015 roku również realizuje wykończenia wnętrz. Posiadamy fachową wiedzę i ekipy, które pozwalają nam na rzetelną realizację projektów od początku do końca.

Współpracujemy tylko z profesjonalnymi, sprawdzonymi fachowcami posiadającymi odpowiednie kwalifikacje oraz duże doświadczenie i niezbędną wiedzę. Dzięki stałym zespołom jesteśmy zawsze pewni, że wykonanie usługi przebiega na najwyższym poziomie. Inwestorom zapewniamy oprócz wykończenia pomoc w wyszukania nieruchomości, która przyniesie zysk oraz kompleksową obsługę najmu lub dalszą sprzedaż. Naszą misją jest urzeczywistnianie marzeń o stylowym i wygodnym mieszkaniu, przenosimy każdy pomysł w rzeczywistość.

Naszą misją jest urzeczywistnianie marzeń o stylowym i wygodnym mieszkaniu, przenosimy każdy pomysł w rzeczywistość www.wpdwnetrza.pl